Reklamos pirkimas euro_symbol
Pažinčių skelbimų taisyklės:
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Šventės cake
Pasaulinė aplinkos apsaugos diena
1972 m. gruodžio 15 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja birželio 5-ąją paskelbė , skirta paskatinti aplinkos apsaugą visame pasaulyje.
Rusų kalbos diena
Jungtinių tautų organizacija (JTO) paskelbė birželio 6-ąją . Ši data pasirinkta garsaus rusų poeto Aleksandro Puškino garbei, nes tai jo gimimo diena. Rusų kalba - viena iš šešių JTO oficialių kalbų.
Pasaulinė maisto saugos diena
Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva birželio 7-ąją švenčiama . Šią dieną maisto gamintojai, vartotojai ir valdžios institucijos turėtų didesnį dėmesį skirti maisto saugai, nes dažniausiai ji yra laikoma savaime suprantamu dalyku, o ne daugybės specialistų nuolatinio darbo rezultatu.
Tėvo diena
Tik moterims skirtos dvi šventės per metus: Tarptautinė moters diena, švenčiama kovo 8-ąją ir Motinos diena, švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį.
Pasaulinė vandenynų diena
2008 m. gruodžio 5-ąją Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 8-ąją Pasaulio vandenynų diena. Ši diena skirta pasigrožėti vandenyno gyvūnija ir turtais, o svarbiausia - informuoti visuomenę apie žalingą žmogaus įtaką pasaulio vandenynams, raginti juos saugoti ir valyti.
Devintinės
Pirmąjį sekmadienį po Sekminių Katalikų Bažnyčia mini Švč. Trejybės šventę. Kai kuriose Lietuvos bažnyčiose tądien vyksta atlaidai, tad ir liaudies kalendoriuje ši diena prisimenama, nors ryškesnių papročių buityje nėra užfiksuota.