Reklamos pirkimas euro_symbol
Pažinčių skelbimų taisyklės:
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Jums norėsis pasižymėti, tačiau gali būti, kad kūrybiniai ar kitokie jūsų bandymai patirs pasipriešinimą, sulauks kritikos. Naktis itin nepalanki vairavimui, o ir dieną kelyje reikia būti labai atsargiems.
Tauras
Prireiks santūrumo bendraujant su aplinkiniais. Pasistenkite padaryti viską, kad neprasiveržtų negatyvios emocijos, pikti žodžiai, nes kaip tik dėl jų kiltų rimtų problemų šeimoje. Kažkuriam iš jūsų artimųjų dabar sunku, tad derėtų labiau padėti.
Dvyniai
Labiausiai šiandien trokšite komforto, meilės, gurmaniškų patiekalų. Arba to iš jūsų reikalaus mylimas žmogus, vaikai, o jums stigs pinigų, kad patenkintumėte norus. Tokiu atveju ši diena gali apkartinti jums nuotaiką.
Vėžys
Jei kažkur vyksite, kelyje gali atsirasti netikėtų kliūčių. Galbūt jas įveikti iš dalies padės artimas žmogus ar tiesiog pakeleivis. Jeigu turite sveikatos problemų, pasitikrinkite vaistinėlę, ar joje yra visko, ko netikėtai galėtų prireikti.
Liūtas
Diena bus prieštaringa: pakilią nuotaiką keis liūdesys, vargins slegiantys prisiminimai arba nekokia savijauta. Toks nestabilumas turės įtakos bendravimui su artimaisiais.
Mergelė
Būsite nusiteikę pramogauti bei lepinti vaikus, tačiau nebus taip linksma, kaip tikėjotės. Galbūt nuotaiką sudrums netikėtas nuostolis, vaikų ar partnerio kaprizai. Nekoks metas abejotiniems meilės nuotykiams.
Svarstyklės
Jeigu esate toli nuo namų, gali paaiškėti, kad adaptacija vyksta sunkiai: krinka sveikata, jums nepriimtinos naujos sąlygos ar pan. O jei kažkur planavote vykti ir nepavyko, tuomet savijautą blogins emocinis nepasitenkinimas.
Skorpionas
Būkite atsargūs bendraudami: neišpasakokite savo idėjų ir planų. Jūsų pašnekovai tyčia ar netyčia gali tapti aršiais konkurentais. Problemų gali kilti ir dėl savanaudiško partnerio, kurį laikote ar laikėte artimiausiu žmogumi.
Šaulys
Jeigu turite pinigų ir jums sekasi, šiandien pasijusite populiarūs ir visiems reikalingi. Būkite išrankūs, nes aktyvus aplinkinių dėmesys, aistringas gerbėjų asistavimas gali turėti neigiamų padarinių. Gali būti, kad norima jumis pasinaudoti.
Ožiaragis
Būkite dėmesingi ir atsargūs, nes tikimybė suklysti yra gana didelė. Savo pasaulėžiūros akcentavimas tarp turinčiųjų kitokias pažiūras gali virsti slapta priešprieša. Galima ilgam įgyti klastingą priešą.
Vandenis
Venkite konfrontacijos su šeimos nariais bei pažįstamais. Nederamas ar ne laiku, ne vietoje pasakytas žodis gali sukelti susierzinimą ir padarinių šleifą ne vienoje srityje. Rodykite pagarbą, kad ir ką patys galvotumėte.
Žuvys
Jums gali kilti ūpas atsiriboti nuo nebedominančių kolektyvinių reikalų ir žmonių. Priežastis tikriausiai bus labai žemiška ir materiali: negrąžinta skola, nenaudinga draugystė.