Reklamos pirkimas euro_symbol
Pažinčių skelbimų taisyklės:
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Gerų pokyčių diena, kai ir nedidelės pastangos atneša apčiuopiamų vaisių. O pagrindinė sėkmės sąlygą bus ramybė. Šiandien palanku kurti ilgalaikius veiklos planus, projektus arba juos siūlyti ir aptarinėti su vadovu ar rėmėju, įtakingu asmeniu ir pan.
Tauras
Ilgai puoselėta svajonė gali išsipildyti. Verta labiau pasigilinti į senus darbus, prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas. Beje, pasistenkite ne tik girdėti kitų nuomonę, bet ir savo neprarasti, mažiau klausykitės draugų, aplinkinių įkalbinėjimų, labiau vadovaukitės savo vidiniu balsu.
Dvyniai
Tinkamas metas imtis to, kam niekaip negalite prisiruošti. Tai, ką šiandien pradėsite ir nuveiksite, bus stabilu, atneš sėkmę, padės pelnyti aplinkinių pagarbą. Rytą sėkmingiausias laikas, kai viskas priklauso nuo jūsų valios, tik tarkite žodį
Vėžys
Nurimstate, atgaunate jėgas – jos net dvigubėja. Intuicija sustiprės meilės srityje, sprendžiant finansinius klausimus. Tai proga ir rasti naują pajamų šaltinį, ir išspręsti nesantaiką su mylimu žmogumi. Galimi netikėti naudingi pasiūlymai, juos verta priimti.
Liūtas
Reikėtų vengti paviršutiniškumo vertinant situaciją, išgirstas naujienas: galite praleisti gerą pasiūlymą, neįvertinti žmogaus, norinčio su jumis bendrauti, jums padėti ar net mylėti. Galite susidurti su svarbia informacija, reikalingu, naudingu žmogumi, tad turėtumėte būti itin atidūs dalykams, išgirstiems rytą.
Mergelė
Neskubėkite, jums reikia išgirsti savo vidinį balsą. Darykite taip, kaip jaučiate, ir tikrai neapsiriksite. Spręskite šeiminio bendravimo problemas, jums pavyks sutaikyti artimuosius.
Svarstyklės
Sėkmės metas tęsiasi: aplinkiniai bus jūsų pusėje. Tai padės tvarkant bet kokius reikalus. Tai, ką šiandien atliksite, nulems sėkmę. Sėkmingiausias rytas, tai puiki proga tartis su vadovybe jums aktualiu klausimu, prašyti padidinti atlyginimą, pagerinti darbo sąlygas.
Skorpionas
Darbui ši diena sėkmingiausia savaitėje: gautus naujus dalykinius pasiūlymus priimkite. Būsite veiklūs ir energingi, tad susitelkite į sunkiausius, svarbiausius reikalus. Tik nepiktnaudžiaukite savo sveikata, taip pat kolegų kantrybe ar tariamu vadovo, klientų išsiblaškymu.
Šaulys
Puiki proga siekti bendradarbiavimo, stiprinti partneriškus santykius (dalykinius, santuokinius): kitos savaitės pradžioje jų tvirtumui iškils pavojus. Patartina ieškoti ir naujų sąjungininkų, rėmėjų.
Ožiaragis
Nors diena nervinga, daug spėsite atlikti. Pirmas impulsas teisingas, tačiau tvarkydami reikalus nesivadovaukite emocijomis. Verta spręsti susikaupusias finansines problemas: galite rasti naują, anksčiau nepastebėtą išeitį.
Vandenis
Gera diena, turite nemenkas galimybes įgyti persvarą. Teisingai jausite karjeros perspektyvas, tai tinkamas laikas spręsti veiklos plėtimo klausimus. Tinka pasirašyti svarbų sandorį, darbdavystės sutartį, užmegzti naujus dalykinius ryšius.
Žuvys
Netikėtai viskas sprendžiasi, sulaukiate dėmesio iš jums svarbaus asmens, pripažinimo veikloje. Burkite apie save pagalbininkus. Jei pavyktų, rytą pasinaudokite gera proga pasikalbėti su vadovu, susitikite su žmonėmis, organizacijų atstovais, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai.